Stanovisko k pandemickej situácii

29.11.2021

Vážení pacienti,

 Súčasná situácia je vážna a bojím sa, že to najťažšia etapa nás ešte len čaká. Obmedzte prosím veci, ktoré môžu zniesť odklad. Vyvarujte sa zbytočných návštev ambulancií a čakární lebo tam sa stretnete s COVID-19 najskôr.

Vyšetroval som u seba pozitívnych aj negatívnych. Očkovaných aj neočkovaných ľudí. Vďaka Pánu Bohu a očkovaniu som zatiaľ COVID-19 nedostal. Snažím sa robiť si svoju prácu čo najlepšie ako viem, no situácia a opatrenia sa nevyvíjajú vždy správnym smerom pre nás všetkých a celá situácia už príliš dlho trvá. Kto hovorí, že COVID-19 nieje, ten nech ide pozrieť a pomôcť s ošetrovaním do nemocníc zdravotníckemu personálu. 

Máme toho dosť už všetci.. Avšak očkovanie je z môjho pohľadu naozaj jediná šanca ako sa z tejto situácie vymotať.. ale aj to sa neudeje zo dňa na deň. Zastávam názor, že demokracia je výsada, no neznamená to, že si môžeme robiť všetko čo chceme. Je to aj o zodpovednosti sa slobodne a rozumne rozhodovať. A nad demokraciou je ešte jedna dôležitá vec.. ZDRAVIE a jeho OCHRANA a hlavne OCHRANA ZDRAVIA VŠETKÝCH.

Je na Vás ako sa rozhodnete.. Rozhodnite sa tak, aby ste si raz nemuseli nič vyčítať.. 

MUDr. Stanislav Semjan